OLEJ MARULA - NASTĘPCĄ OLEJU KOKOSOWEGO?

Posted by     Kosmetyki naturalne      0 Comments  views (1)
Oleju kokosowego nikomu przedstawiać nie trzeba. Ogólnie przyjętą opinią na jego temat jest taka, że nadaje się on w zasadzie do wszystkiego i każdemu się sprawdza - jeśli nie na skórę to na włosy, a jeśli nie na włosy to... w kuchni :) Dzisiejszym bohaterem jest OLEJ MARULA, który także wielu osobom przypada do gustu, a wachlarz jego zastosowań nie jest mniejszy od poprzednika.

Żywność liofilizowana – co warto o niej wiedzieć?

Posted by     Zdrowa żywność      0 Comments  views (1)
Liofilizacja może wydawać się pojęciem trudnym do wymówienia, pod którym może ukrywać się coś „chemicznego” – niepożądanego. Nic bardziej mylnego. Coraz częściej spotykamy np. liofilizowane owoce w deserach, ciastkach czy batonach dlatego warto przyjrzeć się samemu procesowi oraz wadom i zaletom.

KONKURS na Dzień Mamy

Posted by     Aktualności      0 Comments  views (43)
Zasady konkursu na Dzierń Mamy organizowanego sklepie online Green Mind § 1 ORGANIZATOR KONKURSU 1. Organizatorem konkursu w sklepie internetowym Green Mind jest Green Mind – Kłosek Michał z siedzibą w Biłgoraju, ul. Kościuszki 73, zwany dalej właścicielem sklepu.

Erytrytol - czy jest zdrową alternatywą dla cukru?

Posted by     Zdrowa żywność      0 Comments  views (20)
Obecnie cukier stał się diabłem patrząc przez pryzmat wielu przewlekłych chorób czy problemów zdrowotnych. Z tego właśnie powodu rosnąca świadomość ludzi rozbudza ciekawość dążącą do poszukiwań alternatyw dla cukru. Erytrytol będący alkoholem cukrowym zyskuje coraz większą popularność, ponieważ nie ma posmaku stewii i nie powoduje jelitowo-żołądkowych skutków

Światowy Dzień Sprawiedliwego Handlu

Posted by     Aktualności      0 Comments  views (24)
Z tej okazji mamy dla Was rabat 10% na produkty oznaczone certyfikatem FAIRTRADE. Bądź FAIR - Kupuj FAIR.

Składniki kosmetyczne, które Nam szkodzą! - A -

Posted by     Kosmetyki naturalne      0 Comments  views (1)
Zakup kosmetyków jest dla wielu kobiet jak terapia antydepresyjna - przecież takie zakupy poprawiają humor, a smarowanie owocowym balsamem także nastrój niejednokrotnie podczas jego stosowania. Wiele osób patrzy na kosmetyk jako na coś, co powinno poprawić kondycję skóry, włosów czy paznokci, sugerując się reklamami telewizyjnymi, w których
Showing 1 to 6 of 13 (1 Pages)